У Черкасах з’явиться служба для підтримки переселенців та служба гуманітарної допомоги

30 вересня 2022, 12:35

Дві нові служби з’являться у структурі Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Це служба для підтримки переселенців та служба гуманітарної допомоги. Відповідне рішення ухвалили депутати Черкаської міської ради на сесії.

У Черкасах офіційно зареєстровано майже 28,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. З метою облаштування приміщень та організації соціально-побутових умов для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, які прибули в Черкаси з територій проведення активних бойових дій рф проти України, у місті виникла необхідність утворення стаціонарної служби з надання тимчасового притулку для таких осіб.

Раніше Черкаський міський центр соціальних служб було визначено отримувачем гуманітарної допомоги та відповідальним за її видачу тим, хто цього потребує, зокрема внутрішньо переміщеним особам і сім’ям, які перебувають в у складних життєвих обставинах.

Згідно з рішенням міської ради, у структурі Центру утворять стаціонарну службу "Тимчасовий притулок для осіб і сімей з дітьми", що забезпечуватиме надання тимчасового притулку внутрішньо переміщеним особам/сім’ям з дітьми, та спеціалізовану службу гуманітарної допомоги як структурні підрозділи закладу. Планується, що стаціонарна служба "Тимчасовий притулок для осіб і сімей з дітьми" забезпечуватиме надання послуги тимчасового проживання 350 особам одночасно.

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору