Канівські депутати знову не прийшли на сесію, але містяни будуть з теплом

30 вересня 2022, 11:59

30 вересня депутати Канівської міської ради вже вп’яте не змогли зібратися на сесію. Вона мала відбутися ще минулого четверга, 22 вересня. Основне серед порядку денного ˗ питання щодо початку опалювального сезону у Каневі.

"Міський голова оголошував і чергову, і позачергову сесію. Однак провести сесію ми не можемо, бо більшість депутатів не з’являються на неї і в нас немає кворуму", ˗ повідомила секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова.

Присутній у залі директор комунального підприємства «Теплові мережі» Василь Коломієць, повідомив, що договір на постачання газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» все ж підписаний.

"Позавчора ми разом з міським головою їздили до Києва. У нас відбулася робоча зустріч з представником компанії газопостачальника. Під час візиту ми розповіли про ситуацію у Каневі. Про те, що у КП «Теплових мереж» немає боргів, що й стало одним з вагомих аргументів, завдяки якому нам таки вдалося підписати договір на постачання газу. Тобто якщо температура протягом трьох днів буде нижче +8°C ми можемо давати тепло в оселі канівців", - пояснив Коломієць.

Питання щодо надання дозволу тепловикам на укладання договору з газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг» не знімається з порядку денного і буде розглядатися на наступній сесії.

"Депутати в подальшому таки мають проголосувати за відповідне рішення. Це умова від газопостачальної компанії, яка має бути виконана в будь-якому випадку", – наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Далі Василь Коломієць розповів, що 29 вересня у Каневі за дорученням голови Черкаської обласної військової адміністрації з робочим візитом побував його радник Павло Карась, який проінспектував готовність котелень міста та КП «Теплових мереж» до початку опалювального сезону.

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору