У Черкасах визначили виконавця, який вивозитиме великогабаритні побутові відходи

17 квітня 2019, 13:37

ТОВ «Сантехбудконструкція» виграло в конкурсі на вивезення великогабаритних побутових відходів. Таке рішення вчора прийняла спеціальна комісія, а сьогодні затвердили члени виконавчого комітету.  Підприємство виконуватиме цю роботу протягом десяти років, проте до укладання договору подасть детальну інвестиційну програму й намагатиметься продовжити термін дії угоди.

Заступник міського голови Ігор Волошин зауважив, що таке рішення дуже важливе для міста.

- Бували випадки, коли сам ловив людей, які викидали великогабаритне сміття у невстановлених місцях, дехто навіть вивозив дивани й шафи на міські кладовища, - додав Волошин.

Заступниця міського голови Людмила Бордунос розповіла, що в конкурсі брали участь два учасники. Членів комісії приємно здивував належний рівень підготовки  підприємства-переможця до конкурсу.

- Він закупив нову техніку, яка поставлена на облік цьогоріч, є штат офіційно оформлених працівників та всі виробничі приміщення, тобто відповідна матеріально-технічна база, - додала Людмила Бордунос.

Також вона зауважила, що якість послуг виконавця потрібно контролювати, зокрема, це повинні робити комітети самоорганізації населення та сам виконавець, приміром, надати доступ до GPS-трекерів, або ж установити відеореєстратори тощо.

Також переможець конкурсу подав графік збору та вивезення відходів. У багатоквартирних будинках така робота здійснюватиметься раз на тиждень, а у приватному секторі - раз на місяць.

За законом договір із таким виконавцем укладається до 5 років. Проте сьогодні від представників підприємства надійшла пропозиція запровадження інвестиційної програми.

- Ми пропонуємо збільшувати кількість відсотків сміття, яке потім відправляється на вторинну переробку, облагородити всі контейнерні майданчики. Також на замовлення приватного сектору готові підвозити контейнери із великою місткістю відповідно до графіку. Тобто виставили контейнери, люди викинули сміття, машина його забрала. Це можна зробити для того, щоб не створювати контейнерні майданчики, - сказав засновник підприємства Андрій Бортник і додав, що така інвестиційна програма розрахована мінімум на 17 років, тому й просив у членів виконавчого комітету заключити договір із ТОВ «Сантехбудконструкція» на 20-25 років.

Така умова не влаштувала всіх членів виконкому, адже це дуже довгий період. Тому наразі вирішили затвердити 10 років, але підприємство має право до укладання договору підготувати детальну інвестиційну програму й переконати членів виконкому.

Поділитись

Коментарі

Вгору