У Черкасах виставляють на торги дві історичні будівлі

16 грудня 2021, 19:11

фото: Сергій Криниця

Мерія Черкас має намір виставити на продаж у наступному році дві історичні будівлі в місті. Відповідні проекти рішення зареєстровані на сайті Черкаської міської ради, інформує vikka.

Зокрема йдеться про історичну будівлю по вулиці Грушевського, 63. Зазначений навіть ймовірний покупець – ТОВ «ОНІЯ», яка займається будівництвом. ТОВ «ОНІЯ» отримала земельну ділянку за цією адресою рішенням міської ради ще 1 липня 2021 року  під адмінбудівлю з прибудовою. У цій будівлі свого часу розміщувалася адміністрація РЕУ-5, потім його планували передати під Археологічний музей. Нині приміщення планують продати.

Інша історична будівля знаходиться за адресою Б. Вишневецького, 32а, де раніше розміщувався офіс Народного руху України. Продаватиметься частина першого і другого поверхів будівлі. Свого часу на другому поверсі розміщувалися майстерні Спілки художників України. А згодом паспортний стіл.

У проекті рішення міської ради зазначено, що викуп буде здійснювати ФОП Сегеда Т.Ю. Із початку цього року вона орендує приміщення другого і частини першого поверху за 15 тис. грн у місяць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору