У Черкасах виконком схвалив бюджет громади на 2023 рік 

13 грудня 2022, 17:40

Проєкт рішення міської ради «Про бюджет Черкаської міської територіальної громади на 2023 рік» схвалив виконавчий комітет.

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, бюджет тергромади на 2023 рік сформовано на підставі статистичних даних за минулі роки. Економічний і соціальний стан міста залежатиме від зміни ситуації в країні та інтенсивності наслідків воєнної агресії росії.

Доходи бюджету Черкаської громади на наступний рік визначені у розмірі 4 154,4 млн грн, видатки – 4 153,4 млн грн., бюджет розвитку – 618,5 млн грн. Також у проєкті бюджету передбачено 600 млн. грн резервного фонду для подальшого їх спрямування на виконання дій із усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, забезпечення першочергових потреб населення, виконання делегованих повноважень та забезпечення безперебійного функціонування міської інфраструктури.

Основні джерела формування доходів бюджету на наступний рік – податок з доходів фізичних осіб, акцизний податок та місцеві податки.

Водночас секретар міської ради Юрій Тренкін вніс пропозицію про збільшення дохідної частини бюджету – надходжень від оренди і продажу землі і майна, а також від ПДФО. На його думку, ці надходження мають бути більшими від запланованих. Ці пропозиції виконком врахував.

Затвердити бюджет Черкаської міської територіальної громади на 2023 рік планують на сесії міської ради 22 грудня.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору