У Черкасах вшанували пам’ять генерал-майора Ігоря Момота (відео)

11 липня 2019, 17:20

У Черкасах вшанували пам'ять генерал-майора Ігоря Момота (відео)

У Черкасах вшанували пам'ять генерал-майора Ігоря Момота. На кладовище прийшли товариші, рідні та співробітники, інформує "UA: Черкаси". 

- Ми втратили надійного друга, командира, наставника, який ділився своїм бойовим досвідом. Це велика втрата, добре, що суспільство, держава цінили його заслуги, його відданість. Посмертно присвоєно звання генерала-майора і Героя України, - каже товариш Сергій Пасєка.

За словами директорки Черкаської школи №36 ім. героїв-прикордонників Світлани Онопрієнко, завдяки його ініціативі в 2019 році була створена організація "Юні прикордонники".

- Він дуже часто заходив у школу. Бував на наших виховних годинах. Відвідував усі наші заходи, які ми проводили, - розповідає директорка Черкаської школи №36 ім. Героїв-прикордонників Світлана Онопрієнко.

Нагадаємо, Ігор Момот сім років керував Головним центром підготовки особового складу Держприкордонслужби в Оршанці. Коли розпочалася війна на Сході, очолив мотоманеврену групу. Загинув 11 липня 2014 під час ракетної атаки біля Зеленопілля. Цьогоріч йому посмертно присвоєно звання Герой України.

Детальніше - у відео.

Коментарі

Вгору