У Черкасах впровадили послугу раннього втручання для дітей з порушеннями розвитку

11 жовтня 2023, 13:07

Черкаси - одне з перших міст в Україні, де впроваджено послуги раннього втручання. Цим займається Інклюзивно-ресурсний центр.

Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Послуги раннього втручання надають дітям до чотирьох років, які мають порушення розвитку або в яких є ризик виникнення таких порушень, а також їхнім родинам.

- Нині така допомога важлива, адже після повномасштабного вторгнення рф в Україну послуга раннього втручання набула ще більшої актуальності. Допомоги потребують не лише діти, які отримали психологічні травми під час війни, а й їхні сімʼї. Для цього до штату ІРЦ ввели нові посади, а саме: психолог, логопед, фізичний терапевт, лікар-педіатр, лікар-невролог, ерготерапевт, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, фахівець із соціальної роботи/соціальний працівник, координатор/реєстратор послуги раннього втручання, - розповіла Чубіна.

Також вона зазначила, що з міського бюджету закуплено необхідне матеріально-технічне забезпечення в кабінети спеціалістів для надання якісної та кваліфікованої сімейно-центрованої комплексної послуги, яка поєднує медичну, психологічну, соціальну та освітню складові.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору