“Вікна повилітали у квартирах із 2 до 5 поверху”: у Черкасах триває ліквідація наслідків російської атаки

21 вересня 2023, 12:32

У Черкасах триває ліквідація наслідків ракетної атаки росіян. Нагадаємо, що станом на 11 годину 21 вересня відомо про десятьох постраждалих, 6 із них - госпіталізовані.

На місці події працюють всі служби, а також комунальники та волонтери.

Голова товариства Червоного хреста України в Черкаській області Юлія Холодна розповідає, що волонтери організації працюють на двох локаціях поблизу місця, яке постраждало від російської ракети.

- Ми надаємо чай каву, транзитний набір їжі, який забезпечує добову норму потреби людини. Орієнтовно 50 наших волонтерів працює, а також загін швидкого реагування. Ми допомагаємо ДСНС, поліції. Тут присутні представники і обласної, і міської організації. Уже допомогли їжею та напоями орієнтовно 300 людям. Надаємо також плівку постраждалим, аби закрити вибиті вікна. Також надамо першу психологічну допомогу постраждалим людям, - каже Юлія.

Працюють тут також місцеві волонтери.

- Ми тут із 6 ранку, від моменту прильоту. З 8 годину ранку розгорнули штаб допомоги цивільним, рятувальникам, медикам. Роздаємо чай, каву та печиво. Підтримуємо тих, хто розбирає завали. Будемо тут до кінця робіт, допомагатимемо, чим зможемо, - каже волонтер Руфат Абілов.

Черкащинин Валерій живе поблизу епіцентру вибуху. Він говорить, що в будинку майже у всіх квартирах з 2 до 5 поверху від вибухової хвилі повилітали вікна.

- Зранку чув, що щось гудить. Не звернув увагу на це. А потім як бахнуло. Вся хата була повна диму. У нас випали два вікна в будинку. На мене впали уламки з вікон. Кішка у нас постраждала, їй в око потрапив уламок. Вона дуже злякалася, - говорить Валерій.

- Я вночі випила таблетку, вона була зі снодійною дією, тому я міцно спала, майже нічого не чула, лише коли вибухнуло. У сина нога сильно порізана, - каже мама Валерія Лідія Миколаївна.

- Близько 4 ранку чую звук, ніби ракета пролетіла. Потім хвилин через 10 ще одна, потім ще одна, потім побачила вогняний шар, ніби вибух. А потім швидко встала, центральне вікно майже випало, петлі затримали його. Донька сказала завжди тримати вікна як на провітрювання, так від вибухової хвилі воно не вилетить. Злякалися, але ми знаємо, що війна йде, - каже черкащанка Людмила Олексіївна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору