Конфлікт через посвідчення: у Черкасах водій маршрутки вдарив підлітка з інвалідністю (відео)

24 листопада 2018, 21:05

Сьогодні пообіді в маршрутному автобусі № 25 стався інцидент, під час якого водій автобуса побив 15-річного Богдана Волика, який намагався проїхати за посвідченням. Про це на своїй сторінці у facebook написав член Громадської ради КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко.

- Водій маршрутного автобуса приватного перевізника «ЧАРЗ АВТО», який слідував за маршрутом 25, з кулаками накинувся на пасажира. Хлопчина зайшов у маршрутку номер СА 2193 АА, пред'явив посвідчення кондуктору, але їй воно чимось не сподобалося .... Хлопчина сів зпереду. І тут втрутився водій маршрутки і сказав, що везти його не буде і маршрутка не поїде далі. На що Богдан відповів, що виходити теж не буде... Після чого водій вийшов з автобуса, зайшов у салон і вдарив 15-річного хлопчину в груди. Добре, що інші люди втрутилися і стали на захист хлопця..... Щоб не затримувати рух Богдан вийшов з автобуса, щоб сфотографувати його і, почекавши,  сів у наступний автобус, - обурився він у своєму дописі. - Ось так себе ведуть і водії, і кондуктори.... Таке враження, що після здорожчання проїзду до 5 грн, водії і кондуктори маршрутних засобів почали вести себе ще більш неадекватно і починають кидатися на дорослих і дітей.... Прикро те, що як завжди ніхто не буде покараний за це..... Називається, що хочуть, те і роблять, і не має на них управи....

Як зазначив у коментарі "Про все" заступник міського голови Юрій Ботнар, перевізник «ЧАРЗ-Авто» вже неодноразово порушував діючі умови договору, тому буде ініційоване питання про його розірвання.

- Будемо вимагати в Управління транспорту Черкаської міської ради розірвати договори (зокрема й через порушення діючих на 11, 12, 29 та 36 маршрутах під час «тижня шантажу»). Крім того,  свободівці у виконкомі вимагатимуть встановити тариф на проїзд у межах 3-4 гривень. Регуляторна процедура на такі тарифи пройдена. Поліпшення якості перевезень - була основна вимога до перевізників. Очевидно, вони порушили свої зобов‘язання — як договірні, так і моральні, - заначив він.

Нагадаємо, що 19 листопада виконкомом Черкаської міської ради прийнято рішення про підняття ціни за проїзд у маршрутних автобусах до 5 гривень. Цьому передував шестиденний страйк перевізників, коли автобуси не вийшли на маршрути.

Довідково: Богдан Волик узимку 2017 року врятував двох дівчаток, які провалились під кригу. Його нагороджено відзнакою Президента України "За врятоване життя". Сам підліток має інвалідність по зору 1 групи.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору