У Черкасах владу планують будувати за європейськими принципами

23 вересня 2020, 12:40

У той час, коли чинна влада відмовилась від досягнень п'ятого президента, коли центральна влада повернулася до корупційних схем роботи, ще більш важливо посилити та розбудувати європейські принципи побудови влади у містах.

Голова Черкаської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудактін розповідає, що  саме за такими принципами будує свою команду у Черкасах. Партійні організації вже вдалося продемонструвати високі результати діяльності. І це завдяки злагодженій командній роботі.

Свою команду вони формують за принципом сплаву професійної досвідченості та молодим запалом.

- Ми різні, проте об’єднує нас любов до рідного міста та прагнення змін, - віздначає очільник партії.

За його словами, у місті є проблеми, які потребують вирішення. Зокрема, захмарні тарифи, низька якість медичних послуг, недостаня кількість робочих місць,  хабарництво, громадський транспорт, криміналізована влада. І не це не повний список проблем. Влада непрофесіоналів при владі може довести місто до повного колапсу.

- Європа – це вже давно не лише географічна категорія. Це про цінності, принципи, це про права і свободи. Українці, без сумніву, - європейська нація. І наше місто має бути європейським. “Європейська Солідарність” формує амбітну команду. Ми знаємо, що владу на місцях потрібно будувати за європейськими принципами, аби Черкаси стали справжнім європейським містом, - додає Сергій Кудактін.

Поділитись

Коментарі

Вгору