У Черкасах відзначили випускників, які отримали максимальні бали на ЗНО (фото)

12 серпня 2020, 13:27

Випускників 2020-го року, які отримали 200 балів із предметів зовнішнього незалежного оцінювання, нагородили в Черкаській ОДА подякою за високі досягнення. Також молоді черкасці отримали подарунки за те, що на високому рівні прославили область.

Очільник обласної державної адміністрації Роман Боднар зазначив, що цьогорічна кількість учасників ЗНО, які отримали 200 балів - 12 випускників.

- Мені дуже приємно бути у колі людей, які вибороли найвищі позиції у зовнішньому незалежному оцінюванні. Хочу відмітити, що цього року у нас в області рекордна кількістю 200-бальників. І радує, що кількість, порівняно з попередніми роками, росте, - зазначив Роман Боднар.

Очільник ОДА зазначив, що випускникам у подальшому потрібно буде розвивати комунікаційні здібності та себе всебічно, оскільки сьогодення вимагає від успішних людей багатьох знань і вмінь.

- Вас ще чекає величезна робота над собою. Успішне складення ЗНО - це лише перша сходинка. У дорослому житті на вас чекає багато складних випробувань, тож збережіть закладені батьками цінності. Впевнений, що у вас все вийде, - прокоментував Роман Боднар.

Артема Пилипенка, учня черкаського фізико-математичного ліцею, нагородили подякою за складання ЗНО з математики на 200 балів. Черкасець розповідає, що скласти незалежне оцінювання на найвищий бал йому допомогла віра в самого себе та свої сили.

- Потрібно вірити у свої знання і в те, що ти ними володієш. Без віри у самого себе нічого не досягнути ні під час здачі зовнішнього незалежного оцінювання, ні в житті. А якщо в тобі є впевненість, можна досягти чого завгодно, - розповідає випускник.

Ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна розповідає, що не всі з випускників продовжать навчатися у черкаських ВНЗ. Деякі з 200-бальників планують навіть виїхати за кордон.

- Ми встигли поспілкуватися з випускниками і вже знаємо, що деякі продовжать навчання за межами Черкаської області. Але сподіваємося, що ви повернетеся в Черкаси і розвиватимете галузі нашого регіону. В ОДА вже є генеральний план всебічного розвитку Черкаської області, тож ви нам потрібні, - зазначила пані Наталія.

Заступниця начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна каже, що вчителів, які підготували до ЗНО випускників із високими результатами, також нагородять.

- У нас є вчителька математики з 17-ї школи, яка підготувала трьох 200-бальників. Її та інших освітян нагородять подяками за відданість роботі та вкладені сили у школярів, - розповіла пані Оксана.

Нагородження вчителів відбудеться у їхніх школах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору