У Черкасах відзначили 31-шу річницю виведення радянських військ із Афганістану

15 лютого 2020, 18:33

Під час мітингу окремі ветерани-афганці та волонтери були нагороджені за мужність і героїзм медалями «Афганістан 1979», - про це повідомляє пресслужба Черкаської облради .

До урочистої ходи, мітингу та покладання квітів до меморіального знаку долучилися колишні воїни-афганці, ветерани-прикордонники та ветерани АТО/ООС, воїни-інтернаціоналісти, небайдужі черкащани та представники владних структур.

Хода відбулася зранку 15-го лютого від Соборної площі до меморіалу воїнам-афганцям на площі Слави. Мітинг відкрили виконанням Гімну України.

З нагоди пам’ятної дати присутніх привітали заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Швець та міський голова Анатолій Бондаренко. Вони відзначили величезну мужність і героїзм колишніх воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок, та подякували за нинішню громадянську позицію, коли розпочалася російська агресія на сході України і воїни-афганці першими виступили на захист суверенітету рідної держави.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, а на завершення мітингу поклали живі квіти до меморіального знаку.

Коментарі

Пересічний сказав:

Що ці хлопці, в основному, з бідних родин були винні? Кому і скільки, що за борг?

Вгору