На реалізацію природоохоронних проєктів на Черкащині виділять 31 млн гривен

15 лютого 2020, 17:02

Серед найбільших та найвартісніших проектів – реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стічних вод у Чорнобаї та відновлення гідротехнічної споруди в Жашкові. Їх куруватиме Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА,- про це повідомляє пресслужба Черкаської облдержадміністрації.

Управління екології та природоохоронних ресурсів опікуватиметься втіленням 7 проєктів вартістю майже 4,6 млн гривен. З-поміж них – розробка стратегії поводження з відходами у регіоні , моніторинг у галузі атмосферного повітря та підготовка документації з землеустрою для територій і об’єктів природно-заповідного фонду.

Департамент регіонального розвитку проводитиме стратегічну екооцінку зі Стратегії розвитку області та плану її реалізації.

- Екологічна галузь набуває усе більшої важливості для нашого суспільства. Деякі проблеми потребують комплексного рішення, які ми можемо забезпечити, втілюючи відібрані проєкти.  Чимало з них стосується розробки документації. На жаль, цей процес також вартісний і тривалий, але необхідний, адже без нього ми не зможемо стратегічно працювати надалі, - зазначив заступник очільника області Дмитро Ляшов.

Він додав, що відібрали лише ті проекти, які мають важливе значення для області. Фінансуватимуть їх із природоохоронного фонду області, загальний обсяг якого становить 34,4 млн гривен. Нерозподілений залишок, а це 2,8 млн гривен, надалі спрямовуватимуть за потребою відповідно до рішення робочої групи.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору