У Черкасах відправили за ґрати киянку, яка ходила по ресторанах і просила повернути аванс

29 серпня 2023, 15:44

У Черкасах засудили жительку Київщини, яка шахрайськими діями заволоділа чужими коштами.

З'ясувалося, що неодноразово судима 26-річна жителька Київської області обманювала персонал закладів дозвілля у Черкасах і видурювала в них гроші, які в якості авансу залишали справжні клієнти.

Жінка представлялася клієнткою закладу, казала, що залишила авансовий платіж для проведення святкування, а потім просила повернути гроші нібито через непередбачувані обставини. Таким чином, киянці вдалося заволодіти 6 000 гривень.

Про цей випадок у травні писали і в черкаських пабліках. В одному із закладів громадського харчування розповіли, як їм вдалося не потрапити на гачок до шахрайки. За словами адмінстрації закладу, до них також приходила ця жінка і просила віддати аванс нібито за святкування весілля.

"Але ми використовуємо спеціальну систему для прийняття авансу. Ми даємо такий документ, який розділений на дві частини: одну отримує замовник, інша - залишається у нас. Ця особа не змогла пред'явити цей документ, повідомивши, що принесе його наступного дня. Вона так і не прийшла", - розповіли в адміністрації одного з черкаських ресторанів.

Суд визнав жінку винною та призначив їй покарання у вигляді 2 років і 3 місяців позбавлення волі.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору