У Черкасах відкрили оновлений МакДональдз (фото)

22 листопада 2018, 18:42

Ресторан швидкого харчування "МакДональдз", який сьомого листопада було зачинено на реконструкцію, запрацював. 

Про це кореспонденту "Про все" повідомила представник відділу звязків із громадськістю компанії МакДональдз в Україні Олеся Винницька.

- Ресторан МакДональдз по вул. Смілянській, 31 почав роботу в жовтні 1998 року. У 2013 році було здійснено масштабну реконструкцію у закладі, під час якого були вдосконалені інтер'єр та екстер'єр ресторану. МакДональдз в Черкасах став 12-м закладом нового формату в Україні, - повідомляють  у компанії.

У Черкасах відкрили оновлений МакДональдз

ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ У ЗАКЛАДІ?

- У ресторані тепер встановлені термінали самообслуговування, за допомогою яких можна оглянути всі страви з меню в електронному форматі та здійснити замовлення. За допомогою терміналів відвідувачі також можуть додавати або видаляти інгредієнти в бургерах на свій смак.

У Черкасах відкрили оновлений МакДональдз

- Гостям пропонується обслуговування за столиками. Відвідувачі можуть замовляти страви на касі або через термінал, а потім очікувати своє замовлення за столиком. Працівник ресторану ідентифікує відвідувача і приносить йому його замовлення.

- Приміщення розділене на дві частини - для здійснення замовлення і для оплати, щоб відвідувачі не перешкоджали один одному.

У Черкасах відкрили оновлений МакДональдз

- Експерт з гостинності (нова позиція у МакДональдз) оперативно реагує на потреби гостей.

- Оновлені форма співробітників та дизайн меню.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору