У Черкасах відкрили барельєф Заслуженому лікарю України (ФОТО)

14 жовтня 2022, 11:44

Сьогодні, 14 жовтня, у Черкаській обласній лікарні відкрили барельєф Заслуженому лікарю України, видатному хірургу Анатолію Фесуну.

Анатолій Іванович близько 20 років був головним лікарем Черкаської обласної лікарні (з 1984 до 2003 року). За роки своєї професійної діяльності він провів понад 2000 операцій.

"Анатолій Іванович - це епоха розвитку не лише Обласної лікарні, а й медицини Черкащини. Я дуже вдячний йому, він дійсно був порядною людиною, фахівцем та професіоналом", - додав теперішній очільник закладу Віталій Шило.

Керівник Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та син Анатолія Івановича Ігор Фесун також відвідав захід та зазначив, що його батько вклав в Обласну лікарню багато сил.

За значний внесок у розвиток медицини Черкащини Анатолій Фесун відзначений високими нагородами – орденом "За заслуги" III ступеня, медаллю "За доблесну працю". У березні 2011 року вже посмертно Черкаська міська рада нагородила Анатолія Івановича пам'ятним знаком "За заслуги перед містом Черкаси" ІІІ ступеня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору