У Черкасах відбувся Всеукраїнський турнір із дзюдо “Естафета поколінь”

01 травня 2023, 21:15

Всеукраїнський турнір із дзюдо «Естафета поколінь» на честь пам’яті Героя АТО, генерал-майора Ігоря Момота та інших Героїв відбувся у черкаському Палаці спорту «Будівельник». Більше 250 юнаків та дівчат з кількох областей України змагалися на татамі та одночасно проходили відбір до чемпіонату України.

Учасники турніру разом із представниками обласної та міської влади, спортивної спільноти України вшанували пам'ять Ігоря Момота і всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання.

У Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Естафета поколінь» взяли участь 258 юнаків та дівчат від 14 до 16 років з багатьох областей України – загалом 19 команд. Вони демонстрували свою спритність і спортивну майстерність у різних вагових категоріях.

«Цей турнір сприяє вихованню патріотизму наших дітей та молоді, популяризує дзюдо і спорт в Україні, допомагає підвищити спортивну майстерність, сприяє дружбі між спортсменами різних регіонів нашої держави. Багато наших вихованців нині захищають Україну на передовій, і спорт допомагає їм бути витривалими та міцними», – відзначив головний суддя змагань, суддя національної категорії, заслужений тренер України Віктор Король.

За словами Віктора Короля, одночасно турнір «Естафета поколінь» є відбірковим етапом на чемпіонат України із дзюдо, який має відбутися 16-17 травня у Києві.  Із 3 травня почнеться навчально-тренувальний збір на цей чемпіонат. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору