“Я тебе чую”: в Черкасах відбувся вечір-діалог зі скрипалькою Мирославою Которович (ФОТО, ВІДЕО)

07 липня 2024, 12:44

В арт-просторі "Morris Space" в Черкасах відбувся вечір-діалог "Я тебе чую" зі скрипалькою, авторкою проєкту Diabelli Today та керівницею ансамблю "АртеХатта" Мирославою Которович.

Під час заходу Мирослава розповіла історію свого батька - Богодара Которовича - музиканта, диригента та єдиного українського скрипаля, який був удостоєний честі грати на легендарній скрипці Нікколо Паганіні.

Мирослава Которович

- На початку липня я завжди згадую про тата. Ця традиція триває вже 13 років. Таке враження, що завдяки цим проєктам, він наче розкриває нове своє життя, - говорить скрипалька.

Також Мирослава Которович у супроводі піаністки Наталії Строчан зіграла композиторські твори Валентина Сильвестрова - сучасного українського генія, композитора та шістдесятника.На заході можна було почути й рідкісні записи Богодара Которовича та Валентина Сильвестрова.

Кошти, зібрані під час вечора-діалогу, підуть на закупівлю фазового пеленгатора на базі Kraken SDR 5 канального радіоприймача для 110 ОМБр.

- Для мене важливо сьогодні три речі. Перше - те, що ми підтримуємо нашу 110 бригаду. Всі кошти підуть на придбання обладнання. Друге - ця подія дозволяє нам підтримати культуру й мистецтво, сформувати наш, український, продукт, адже ми повинні пишатися нашою ідентичністю. Також цей вечір - про єдність. Тут присутні люди з різних міст України: Сум, Дніпра, Києва, Полтави, Черкас. Адже ми маємо пізнавати один одного, різні регіони нашої країни, - розповіла засновниця "Morris Space" Марина Дяченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору