У Черкасах відбувся показ фільму “Чорний козак” (фото)

14 лютого 2019, 22:19

У Черкасах відбувся показ фільму "Чорний козак" (фото)

Показ фільму "Чорний козак" відбувся у Черкасах 13 лютого. На безкоштовному вечірньому показі стрічки, деякі сцени з якого знімали на Черкащині, до присутніх звернулися режисер кінострічки Владислав Чабанюк і виконавчий директор проекту Микола Кулик.

У Черкасах відбувся показ фільму "Чорний козак" (фото)

Ідейні натхненники фільму розповіли, що над стрічкою працювали з 2008 року, у зніманнях взяли участь близько 500 людей із єдиною професійною акторкою в головній ролі – Мариною Юрчак. Частини фільму знімали й на Черкащині – у селах Легедзине та Вереміївка Тальнівського і Чорнобаївського району відповідно, поблизу уманського дендропарку «Софіївка».

У Черкасах відбувся показ фільму "Чорний козак" (фото)

Автори кінопроекту подякувати Наталії Осипенко та Вікторії Феофіловій за допомогу й небайдужість до втілення задуму безкоштовного показу фільму в Черкасах і повідомили, що всі кошти від прокату «Чорного Козака» з початку його виходу в прокат з 25 жовтня минулого року йдуть на допомогу українським бійцям, зокрема, на протез захиснику України Дмитрові Краслянському, пораненому в боях на Савур-Могилі.

У Черкасах відбувся показ фільму "Чорний козак" (фото)

Після показу фільму всі охочі мали змогу зробити власний внесок у цю благородну справу – надати фінансову допомогу в спеціальний контейнер.

 

За інформацією прес-служби Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Нагадаємо, що фільм “Чорний козак” вперше продемонстрували за кордоном.

На Різдвяні свята до Тульчі – міста Північної Добруджі, румунських земель між Дунаєм і Чорним морем, завітала група українців з Київщини, Одещини та Черкащини з насиченою культурною програмою.

Коментарі

Вгору