У Черкасах відбувся флешмоб щодо легалізації праці

21 лютого 2020, 13:31

Фото тематичне

Фахівці Управління Держпраці 21 лютого 2020 року під час флешмобу на Європейській площі м. Черкаси привернули увагу громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та наслідків неофіційного працевлаштування.

Фахівці Управління за допомогою інформаційних листів закликали громадян працювати легально, поважати свою працю, бути особливими, знати та відстоювати свої трудові права.

Зазначимо,що інформаційно-роз’яснювальна робота в Управлінні триває постійно. Фахівці Управління проводять семінари, лекції, виїзні акції, надають консультації громадянам, поширюють брошури, спрямовані на спонукання роботодавців до офіційного оформлення трудових відносин з працівниками. П

Також протягом 23-31 січня 2020 року на Черкащині інспекторами праці Управління за участі фахівців інших державних органів проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці. Інформаційними заходами охоплено більше 6 тисяч суб’єктів господарювання і понад 21 тисячу працівників. Як наслідок, станом на 10 лютого роботодавці Черкаської області офіційно оформили близько 2,5 тис. найманих працівників.

За інформацією із Управління Держпраці у Черкаській області

Коментарі

Вгору