У Черкасах ветерани АТО пікетували Управління поліції (фото, відео)

31 жовтня 2018, 15:22
У Черкасах ветерани АТО пікетували Управління поліції

Фото: Про все

Сьогодні під стінами Головного управління Національної поліції в Черкаській області ветерани АТО, представники патріотичних та ветеранських організацій Черкащини вимагали у керівництва черкаської поліції притягнути до відповідальності працівника Управління внутрішньої безпеки черкаської поліції. Причиною таких вимог став образливий, зі слів ветеранів, вислів вказаного поліцейського в адресу учасників АТО. 

Як повідомив у коментарі "Про все" ветеран АТО Олесь Осмоловський, декілька днів тому під час проведення слідчих дій працівник Управління внутрішньої безпеки поліції Черкащини на прізвище Тищенко, намагаючись образити ветеранів, погрожував останнім приходом "Русского мира". Через що сьогодні ветерани та небайдужі громадяни вимагали пояснень у керівництва черкаської поліції.

У Черкасах ветерани АТО пікетували Управління поліції

Фото: Про все

Зі слів Олеся Яковича, рівненськими поліцейськими зараз розслідується кримінальне провадження відносно черкаського поліцейського та ветерана АТО Руслана Тертишного, якого звинувачують в нанесенні тілесних ушкоджень копачу бурштину. На думку ветеранів, вказане провадження є сфабрикованим, а його розслідування проводиться з численними порушеннями законодавства.

- Коли ми зробили зауваження слідчій за те, що остання, на нашу думку, порушувала чинне законодавство, один із поліцейських на прізвище Тищенко повідомив нам, що скоро прийде "Русский мир" і всіх АТОвців поставить на коліна. Сьогодні ми прийшли до керівництва черкаської поліції, щоб ініціювати службове розслідування цього інциденту та почути вибачення. Цими словами поліцейський образив всіх, хто боронить Україну від російського агресора, - повідомив пан Осмоловський.

У Черкасах ветерани АТО пікетували Управління поліції

Фото: Про все

Присутній на заході колишній працівник черкаської поліції ветеран АТО Владислав Зажирко повідомив нашому кореспонденту, що дізнавшись про вказаний інцидент, його обурили такі вислови черкаського поліцейського, які він сприйняв, як особисту образу. Саме тому, сьогодні він вимагає у керівництва Національної поліції вибачень за неприпустимі вислови їх підлеглого.

- Такі вислови службової особи є неприпустимими. Цим він (Тищенко -ред.) плюнув в обличчя кожному, хто боронив і боронить Україну на Сході. Я прийшов сьогодні, щоб почути вибачення від поліцейського, - повідомив пан Владислав.

Учасники акції вимагали у керівництва черкаської поліції негайного службового розслідування вказаного інциденту та притягнути згаданого працівника Управління внутрішньої безпеки до відповідальності. Для цього, представники черкаських ветеранських та патріотичних організацій  звернулися до керівників всіх силових відомств України перевірити працівників поліції Черкащини на предмет співпраці з країною-агресором.

У відповідь на це начальник Управління внутрішньої безпеки поліції Черкащини Володимир Харитонов  повідомив присутнім, що за цим фактом буде проведено службове розслідування і якщо вина працівника внутрішньої безпеки буде доведена, його буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

- Про цей інцидент я вже проінформував Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України, службове розслідування будуть проводити працівники департаменту. В рамках цього розслідування буде прийматися рішення про відсторонення працівника, який допустив неприйнятні вислови на адресу ветеранів, - повідомив пан Харитонов.

 

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору