У Черкасах вдруге відбудеться чемпіонат України з хобі-картингу

11 жовтня 2018, 17:47

У Черкасах вдруге відбудеться чемпіонат України з хобі-картингу

У Черкасах уже вдруге за рік пройде етап чемпіонату України з хобі-картингу. Один із етапів у місті відбувався влітку. Та цього місцевим любителям картингу виявилося замало, тож, черкаські організатори взяли на себе зобов’язання провести ще й осінній етап. Тим більше, що взяти участь в етапі можуть всі охочі, незалежно від рівня підготовки.

- Цьогоріч турнір із хобі-картингу має сім етапів. Ми вже приймали в себе четвертий етап, тоді перегони відбувалися на відкритій трасі, що була розміщена на Набережній. На черкаській трасі змагалося більше сорока спортсменів-любителів з різних міст країни. Приємно, що серед учасників були й черкащани, - зазначив керівник черкаського картинг-клубу Олександр Ткаченко. – Та в Черкасах є можливість проводити змагання не лише просто неба, а й на закритій території, тож ми зголосилися провести у місті ще й шостий етап чемпіонату. Відбудеться він 13 жовтня.

У Черкасах вдруге відбудеться чемпіонат України з хобі-картингу

Черкащан запрошують не лише вболівати за картингістів, а й самим брати участь в етапі, адже картинг – доступний та безпечний різновид спорту.

- У Черкасах дуже багато прихильників і навіть безпосередніх учасників різних автомобільних дисциплін: починаючи слаломом і закінчуючи професійним ралі. Тому, ми розвиваємо ще один напрямок – картинг, – наголошує Олександр Ткаченко.

Змагання відбуватимуться на трасі черкаського картинг-центру, що знаходиться за адресою: вул. 30 років Перемоги 5/1 ( р-н Епіцентру).

Початок перегонів о 13:00.

Контактна особа: (068)-823-60-59 (Олександр Ткаченко).

Коментарі

Вгору