У Черкасах цього року викрали 35 кришок люків (відео)

06 березня 2019, 22:12

У Черкасах цього року викрали 35 кришок люків (відео)

35 кришок люків викрали цьогоріч у Черкасах. Про це повідомив заступник начальника оперативної служби 1505 Сергій Маліщук. За його словами, черкасці найбільше скаржаться на їхню відсутність, ідеться у сюжеті "UA: Черкаси".

На вулиці Надпільній у Черкасах чотири люки без металевої кришки, покритті бетонними плитами та сітками.

За словами, черкасця Євгенія Петрошенка така ситуація небезпечна.

- Особливо ввечері, коли йдеш і немає ніяких попереджувальних знаків. Або ж машини, які їдуть і можуть попасти у відкритий люк. Машина зламається, - каже хлопець.

Усього в місті 36, 5 тисяч люків, які належать різним комунальним підприємствам. 23 з них на сьогодні без кришок.

За словами Сергія Маліщука, за два місяці цього року до їхньої служби звернулося 34 особи з інформацією про відсутність кришок.

- Треба провести інвентаризацію всіх люків, колодязів у місті Черкаси. А також пофарбувати кришки люків у різні кольори. Звичайно, колір мають обирати самі комунальні підприємства. Головне, щоб вони були різними, - каже Сергій Маліщук.

За його словами, це допоможе швидше визначити, кому належить викрадений люк. Недоцільною таку пропозицію вважає начальник управління вуличної інфраструктури Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

- Це не вирішує жодної проблеми. Частина люків розміщені на проїзній частині, а їх фарбування проїзної частини чітко регулюється, - каже він.

Детальніше - у сюжеті.

Вгору