У Черкасах та області перевірили пляжі: де можна купатися

14 червня 2024, 16:30

Фахівці Черкаського обласного ЦКПХ провели моніторингові дослідження якості води поверхневих водойм акваторії пляжів, зокрема комунальних пляжів «Митницький», «Казбетський», «Соснівський – 1» у місті Черкаси, міського пляжу у Ватутіному та 26 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області.

Упродовж тижня на пляжах та у місцях масового відпочинку фахівцями Центру відібрано 8 проб води за мікробіологічними показниками та 8 проб – за санітарно-хімічними.

За результатами лабораторних досліджень не відповідала гігієнічним вимогам 1 проба води за мікробіологічними показниками (індекс лактозопозитивної кишкової палички) у місці масового відпочинку – на ставку села Тарасово-Григорівка Чигиринської територіальної громади.

За санітарно-хімічними показниками  відхилень не виявлено. За паразитологічними показниками відібрано та досліджено 4 проби піску, відхилень не виявлено.

Ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із місцями рекреаційного водокористування,  на території області  не зареєстровано.

За інформацією Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору