У Черкасах та на Уманщині призначили нових очільників підрозділів ПАТ “Черкасиобленерго”

15 квітня 2024, 08:50

У підрозділах ПАТ «Черкасиобленерго» відбулись кадрові зміни. Зокрема нових керівників отримали колективи Черкаської міської філії, відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» та Христинівської філії ВСП «Уманські енергетичні мережі».

Новопризначених спеціалістів представив колективам в.о. генерального директора Вадим Яненко.

Сергій Ченчик

Новим директором Черкаської міської філії став Сергій Ченчик. Попередньо він обіймав посаду директора ВСП «Уманські енергетичні мережі». Має багаторічний успішний досвід в енергетичному секторі, розуміння специфіки законів енергетики, особливостей функціонування виробничих потужностей енергетичної галузі. 

Відповідні кадрові призначення відбулись і безпосередньо в Уманських енергетичних мережах. Директором ВСП «Уманські енергетичні мережі» став Анатолій Задорожний, а заступником директора з технічних питань ВСП «Уманські енергетичні мережі» призначено Валентина Соболенка.

На фото зліва направо: Вадим Яненко, Анатолій Задорожний, Валентин Соболенко

Задорожний працював у ПАТ «Вінницяобленерго» на посадах заступника директора з питань забезпечення бізнесу та комерційної діяльності, директора структурної одиниці «Шаргородські електричні мережі» («Жмеринські електричні мережі»).

Соболенко має понад 20 років досвіду в енергетичній галузі України, працював в «Уманських енергетичних мережах», директором відокремленого структурного підрозділу «Христинівський район електричних мереж». Також працював в АТ «Харківобленерго» начальником управління виробничо-технічної політики та нагляду за експлуатацією.

Відповідні кадрові зміни відбулись і у Христинівськой філії ВСП «Уманські енергетичні мережі». На посаду головного інженера переведений Вадим Трохимець. До цього часу він працював директором Черкаської міської філії. 

Новим очільником комерційної служби Христинівської філії став Ігор Марченко.

За інформацією пресслужби ПАТ "Черкасиобленерго"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У смілянському підрозділі “Черкасиобленерго” – кадрові ротації

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору