У смілянському підрозділі “Черкасиобленерго” – кадрові ротації

12 квітня 2024, 13:20

На фото зліва направо: Руслан Вітер, Віктор Дорошенко, Вадим Яненко

Для оптимізації виробничих процесів та ефективного управління  у відокремленому структурному підрозділі «Смілянські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» відбулись нові кадрові призначення.

Нових керівників представив в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.

Зокрема, директором відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі» став Віктор Дорошенко.

Віктор Миколайович має понад 20 років досвіду в енергетичній галузі. Він працював на посадах контролера енергонагляду, інспектора з енергозбуту, заступника директора з енергозбуту та комерційних питань. З травня 2023 року обіймав посаду головного інженера Смілянського відділення відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі».

Колишній очільник ВСП «Смілянські енергетичні мережі» Руслан Вітер відтепер працюватиме на посаді головного інженера Смілянського відділення відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі».

Руслан Олегович вже понад 38 років успішно працює у сфері енергетики. Свого часу обіймав посади контролера-монтера, інспектора енергоінспекції, електромонтера з випробувань та вимірювань в електромережах, майстра ІІ групи, інженера лабораторії ЕТЛ-10, головного інженера, директора Смілянського району електричних мереж, начальника Смілянської міської філії. З 2022 року працював директором відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі».

За інформацією пресслужби ПАТ "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору