У Черкасах світлофори хочуть підключити до ліній критичної інфраструктури

11 липня 2024, 11:41

У Черкасах розглядають варіанти того, як забезпечити роботу світлофорів під час відключень світла.

Про це під час сесії повідомив директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Із 95 світлофорів у Черкасах, 20 - перебувають на одній лінії з об'єктами критичної інфраструктури.

За словами Отрешка, є варіант "запаралелити" й інші, найбільш важливі, світлофори до ліній критичної інфраструктури, щоб вони працювали під час відключень світла в місті.

- Сонячні панелі - утопія в межах міста. Тому такий варіант ми не розглядаємо. Акумулятори - дороге та неефективне рішення. Тому залишається варіант з підключенням до ліній критичної інфраструктури, - розповів Отрешко.

За його словами, потрібно в межах 2-3 мільйонів гривень, щоб до кінця року перевести найважливіші світлофори на лінії критичної інфраструктури.

Нагадаємо, раніше на сайті Черкаської міськради зареєстрували петицію з проханням встановити акумулятори на світлофорах для забезпечення їхньої безперебійної роботи під час вимкнення електроенергії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Тролейбусні лінії теж переключать???Ситуація в місті з громадським транспортом просто жахлива.На період відключення світла,доїхати до роботи/лікарні/соц.служб тощо,стало просто неможливо.Маршрутки після здорожчання проїзду до 13грн.з вулиць міста просто щезли,тролейбусів немає,а критична інфраструктура повинна працювати…Будь ласка,зверніть на це увагу також.Дякую.

Вгору