У Черкасах суд відібрав активи підприємства вартістю понад 100 млн, яке належить росіянину

19 червня 2023, 11:23

Суд передав власність вартістю понад 100 млн грн, яка належать громадянину рф, до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Раніше прокуратура зверталася до суду з клопотання про накладення арешту на корпоративні права, статутний капітал та нерухоме майно приватного акціонерного товариства, яке пов’язане з компаніями держави-агресора.

За даними слідства, підприємство у Черкасах, засновником та співвласником якого є громадянин рф, займається ринком нерухомості. Фактично ПАТ – одне з основних торговельних майданчиків на території обласного центру під продаж промислових товарів, будматеріалів, продуктів харчування, медичного устаткування тощо.

Крім того, громадянин рф – власник понад 15 підприємств, що зареєстровані на території держави-агресора.

Їх філії працюють в тимчасово окупованому Криму. Звідти постачаються продукти харчування та вироби медичного призначення російським силовим структурам. Підприємства сплачують податки та інші обов’язкові платежі до бюджету рф. З нього виділяються кошти на потреби збройних сил держави-агресора, що вчиняють воєнні злочини в Україні.

Процесуальні дії проведено в рамках кримінального провадження за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також пособництва державі-агресору (ч. 3 ст. 110-2, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Володимир :

База “Бакалія”

Віталій :

За півтора роки тільки вирішили звернути увагу. Поважно поважно

Гоголя, 586 :

Там, доречі, зовсім поряд (буквально через паркан) знаходиться дещо специфічний підрозділ організації, яка має протидіяти насильницькій зміні чи поваленню конституційного ладу або захопленню державної влади, зміні меж території або державного кордону України, а також пособництву державі-агресору

Вгору