Черкащани створили додаток, який допомагає дізнатися розклад занять онлайн

04 грудня 2018, 17:17

У Черкасах студенти створили додаток, який допомагає дізнатися розклад занять онлайн

Студент Черкаського бізнес-коледжу Дмитро Вакуленко разом із другом-айтішником Іваном Артеменком розробили мобільний додаток Weekler, який дозволяє у режимі онлайн дізнатися розклад пар у навчальному закладі.

У Черкасах студенти створили додаток, який допомагає дізнатися розклад занять онлайн

Розробник черкаської команди Master of Code Іван Артеменко зазначив, що ще під час навчання мріяв створювати своїми руками продукти, якими потім зможуть користуватися інші.

– З Дімою кілька разів обговорювали ідеї, що це може бути. Під час однієї з таких розмов я зачепився за ідею створення централізованого розкладу для навчальних закладів Черкас. Але оскільки це був уже серпень, і залишалося трохи більше місяця до навчання, вирішили зробити це поки що лише для коледжу, в якому навчається Діма.

За словами Івана, додаток складається із двох частин: адміністративної, яку заповнює дирекція закладу, та візуальна – та, в якій уже студенти бачать розклад.

– Найважчим під час створення додатка було створити зручну адміністративну панель для завантаження і редагування розкладів. Потрібно було файли формату Excel перетворити у зручний формат, який підходив би під нашу адмінку. І це був справжній челендж, тому що тут не було готового рішення, – ділиться Іван Артеменко.

Перша версія програми вийшла ще до початку нового навчального року. Та її постійно вдосконалюють. Останнє оновлення додатка Weekler вийшло кілька днів тому – у ньому з’явилася інформація про заміну пар.

У Черкасах студенти створили додаток, який допомагає дізнатися розклад занять онлайн

– Технологія, яку ми використовуємо, дозволяє оперативно вносити зміни у додаток і відображати їх миттєво. Це головна “фішка” цього оновлення, – розповідає співавтор додатка, студент ЧДБК Дмитро Вакуленко. – На сьогодні Weekler безкоштовно доступний для всіх студентів і викладачів у AppStore та Google Play. Його завантажили більше 500 користувачів.

На переконання розробників, після доопрацювання додаток можна буде поширити і в інших навчальних закладах. Але тут на них чекатиме новий виклик: придумати універсальний формат розкладу, який підходив би для всіх вишів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору