У Черкасах стався вилив аміачних добрив на вулиці міста

14 жовтня 2020, 13:59

Фото тематичне

Через розгерметизацію ємності учора на вулиці Героїв Холодного Яру стався вилив сільськогосподарського добрива. Через аварію на вулиці міста пролилося 100 тонн хімічної суміші.

Про це повідомив начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

У розгерметизованій ємності на 5 тисяч кубів зберігалася карбамідно-аміачна суміш, яку використовують як добриво для сільськогосподарських насаджень. До складу КАС входять аміачна селітра і карбамід, тому добриво містить різні форми азоту.

фото - Олександр Позняков

На місці аварії працівники лабораторії Держекоінспекції Центрального округу відібрали проби ґрунту для визначення концентрації речовин, які до нього потрапили.

фото - Олександр Позняков

Працівники аварійних служб і правоохоронних органів розповідають, що на підприємстві відразу почали відкачувати речовини із дренажного каналу, щоб добриво не потрапило до Кременчуцького водосховища.

фото - Олександр Позняков

Для точної оцінки екологічного стану водоймища зранку обстежили берегову лінію. Фахівці перевіряли, чи немає загиблої риби й інших водних ресурсів.Черкащан запевняють, що шкоди для здоров'я містян хімічні сполуки не несуть.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору