У Черкасах стартує національна програма соціалізації та адаптації для дітей з родин ВПО

30 травня 2024, 20:41

У Черкасах запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенцв «Зростаємо разом». Це тримісячний проєкт, спрямований на соціалізацію та адаптацію школярів із родин з-поміж ВПО. Ця програма втілюється за підтримки Державного департаменту США.

За словами організаторів, окрім Черкас, програма стартує ще у сімох містах України: Києві, Житомирі, Хмельницькому, Кривому Розі, Рівному, Дніпрі та Тернополі.

Тримісячний інтерактивний курс розрахований на дітей із родин переселенців віком від 6 до 9 років, які потребують підтримки в соціалізації та адаптації у новому місті. Як зазначає засновник ГО «Зрощуй суспільство» Микита Стрижко, ключове завдання команди проєкту - допомогти малечі подолати соціальні бар’єри.

«Наша мета - повернути дитинство малечі з родин вимушених переселенців та допомогти їм швидше соціалізуватися у новому місті. А тому, фундаментальною складовою проєкту є робота із профільними психологами, які у ненав’язливій та інтерактивній формі допоможуть дітям подолати страхи та інші тригери», - зазначає Стрижко.

Упродовж трьох місяців команда «Зрощуй суспільство» за підтримки програми «Єднання заради дії»планує провести понад 1150 занять у вісьмох містах України. Зустрічі з дітьми відбуватимуться завдяки партнерській підтримці ГО Ви.Мова, котрі надали приміщення на час реалізації проєкту.

«У кожному з міст-учасників проєкту працюватимуть наші спеціалісти, які готові зробити все, аби покращити життя малечі. Це непросто в умовах повномасштабної війни, але можливо, якщо докласти зусиль. В інтерактивному, ігровому форматі ми допоможемо малечі повернутися до повноцінного дитинства», - додають організатори проєкту.

Аби зареєструвати дитину на участь у проєкті в Черкасах, необхідно заповнити коротку форму за цими посиланнями:

Заняття проходитимуть за адресою бул. Шевченка, 234 (Гончаренко центр Черкаси). Діти з родин ВПО можуть пройти всю тримісячну програму або ж долучатися до окремих заходів на вибір батьків.

За інформацією ГО "Зрощуй суспільство"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору