У Черкасах скасували плату за вивезення великогабаритного сміття. Не для всіх

04 грудня 2019, 11:31

Віднині за вивезення великогабаритного сміття не платитимуть жителі Черкас, які належать до пільгових категорій громадян та діти віком до 6 років. Таке рішення під час чергового засідання ухвалив Черкаський міськвиконкомом.

Компенсувати витрати послугу по вивезенню великогабаритного сміття на дітей до 6-річногго віку буде її постачальник - приватна компанія «Нова якість «Благоустрій».

Як скористатись наданим правом не платити за дану послугу батькам, що мають дітей віком до 6 років, у ході засідання пояснив керівник компанії – надавача послуг Андрій Бортник. Задля цього батьки мають подати до компанії відповідну заяву, приклавши до неї копію свідоцтва про народження дитини. За решту пільговиків платитиме міський бюджет Черкас.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, відповідно до ухваленого рішення за вивіз великогабаритного сміття тепер не платитиме 74 тисячі черкасців. Він же повідомив, що щомісяця жителі обласного центру продукують 5 тисяч 500 кубометрів великогабаритного сміття.

Утім ця цифра не точна. Андрій Бортник зізнався, що компанія вивозить лише те великогабаритне сміття, яке городяни складують на офіційних майданчиках. Те ж великогабаритне сміттям, що його черкасці викидають на стихійні сміттєзвалища, компанія не чіпає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору