У Черкасах розпочали підготовку до пляжного сезону

16 лютого 2023, 12:10

У Черкасах активно триває підготовка місць масового відпочинку людей на водних об’єктах до купального сезону. Зокрема, на Митницькому пляжі наразі активно облаштовується пологий спуск у зону купання та здійснюється рекультивація піску.

Для зручності проведення робіт було знято частину дерев’яних настилів, які забезпечували зручний і безпечний підхід до пляжної зони. Після завершення робіт їх повернуть на свої місця, а деякі з них буде оновлено або замінено.

Крім того, планується розширення облаштованої зони відпочинку в бік скверу «Придніпровський», де восени вже було розчищено територію від самосівів і аварійних дерев. Там, крім іншого, до початку купального сезону будуть прокладені нові дерев’яні доріжки.

Найближчим часом також будуть оновлені парасолі, перголи (тенти) і лежаки на Соснівському пляжі. Тут у порядку експерименту буде замінено очеретяне накриття пляжних парасольок на дерев'яне. Якщо така заміна виправдає себе, накриття буде замінене на парасольках решти комунальних пляжів.

За інформацією пресслужби КП "Благоустрій"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору