У Черкасах розквітла найдавніша в місті сакура (фото)

27 квітня 2019, 12:26

19-річна сакура днями розквітла в Черкаському управлінні лісового та мисливського господарства. Вона є не просто чудовою весняною прикрасою управлінського дендроскверу, але й своєрідним талісманом всіх черкаських лісівників.

До речі, у офісній зеленій зоні, окрім сакури ростуть й інші рідкісні дерева — катальпа, слива, кілька видів магнолій та хвойних, що повільно ростуть. Кожен рік сквер поповнюється новими екземплярами рослин, які тішать око та роблять затишною територію управління.

Пофотографуватись із красунею-сакурою традиційно приїздять і містяни. Але цього року дерево вирішило трохи пожартувати з відвідувачами та розпустило квіт на вихідні дні. Тому побачити дивоквіт зможуть далеко не всі бажаючі. А після святкових днів розкішний цвіт японської вишні вже облетить.

Сакура поряд з будівлею Управління лісового та мисливського господарства з’явилась там 19 років тому. Її привезли із Закарпаття. На той час вона  була в Черкасах справжнім екзотом і однією із перших черкаських сакур. Нині ж на Черкащині висаджують вже цілі алеї сакурових дерев. Проте, та найперша, вже набрала віку та сили, і своїм цвітінням дійсно заворожує та захоплює.

Поділитись

Коментарі

Вгору