У Черкасах родина оформила вісім паспортів для виїзду за кордон

27 лютого 2023, 22:21

Відразу вісім паспортів громадянина України для виїзду за кордон оформила багатодітна сім’я черкасців у Соснівському відділі у м. Черкаси УДМС у Черкаській області.

Пані Людмила разом із сімома дітьми віком від 6 до 17 років пройшли процедуру оформлення, а вже отримували виготовлені документи для виїзду за кордон не в повному складі ‒ тільки вп’ятьох. Паспорти для виїзду за кордон молодших дітей жінка, як законний представник, отримала особисто. А от старшим, які досягли 12-річного віку, для отримання біометричних документів необхідно було пройти процедуру верифікації, тобто порівняння даних та сканування відбитків пальців рук.

Багатодітна мама зазначила, що електронні сервіси ДМС значно спрощують пошук необхідної інформації перед оформленням документів. За допомогою сервісу «Платіжні реквізити» сформувала платіжні реквізити для оплати послуг та дізналася вартість документів. Спланувала візит до підрозділу Міграційної служби за допомогою «Електронної черги». А от відстежували статуси оформлення паспортів у сервісі «Перевірка стану оформлення документів».

Нагадаємо, що для оформлення закордонного паспорта дорослому достатньо мати з собою ID-картку або паспорт-книжечку зразка 1994 року та ідентифікаційний код. Для дитини (до 14 років) потрібні свідоцтво про народження та паспорт громадянина України одного з батьків.

За інформацією пресслужби Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору