У Черкасах призначили заступників міського голови та виконавчий комітет (фото, відео)

10 грудня 2020, 12:31

Фото: Про все

За поданням міського голови Черкас Бондаренка, депутати міськради обрали йому заступників та затвердили виконком. Ними стали Сергій Тищенко (перший заступник), Віктор Беззубенко, Марина Гаркава та Анастасія Чубіна. За пропозицією чисельність майбутнього виконкому складе 7 осіб в складі міського голови, 5-х його заступників та секретаря міськради.

Про це інформує кореспондент "Про все".

Під час обговорення стало відомо, хто претендує на посади заступників Анатолія Бондаренка.

Згідно подання, на посаду першого заступника міського голови Черкас запропоновано кандидатуру Сергія Тищенка - секретаря ЧМР минулого скликання.

Сергій Тищенко та Анастасія Чубіна. Фото: Про все

Посади заступників пропонувалося віддати: Віктору Беззубенку (депутат від фракції ВО "Черкащани"), Марині Гаркавій (екскандидат в депутати до міськради від "ЄС"), Анастасії Чубіній (екскандидат в депутати від "Слуги народу") та депутату міськради від фракції ОПЗЖ Олегу Кашку.

Віктор Беззубенко. Фото: Про все

Варто зауважити, що кандидатура пана Кашка викликала жваве обговорення в раді. Частина депутатів зауважила, що фракція пана Олега є проросійською та такою, діяльність якої посягає на державний суверенітет України.Крім того, фракції "Голосу" та "Слуг народу" відмовились брати участь в голосуванні через порушення, на їх думку, регламенту.

У підсумку, рішення про обрання більшості заступників було проголосовано. Кандидатура Олега Кашка не знайшла підтримки серед депутатів. За нього проголосувало лише 20 обранців.

Нагадаємо, Черкаська міськрада обрала собі секретаря.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору