У Черкасах пройшов фестиваль вареників (відео)

09 вересня 2019, 14:34

Фестиваль вареників «Черкаський смаколик» відбувся у Черкасах. Його організувало міське комунальне підприємство «Дирекція Парків». Під час дійства містяни танцювали, брали участь у вікторинах і смакували вареники з різними начинками, - йдеться в сюжеті UA:Черкаси.

 «Ми приготували 20 видів вареників, все що вам до вподоби. З червоною, чорною, білою смородиною, зеленню. Тобто приготували 20 видів», - каже учасниця комітету самоорганізації населення «Дніпровський» Любов Івановська.

Участь у фестивалі взяли 7 команд – це комітети самоорганізації населення, навчальні заклади та доброчинні організації Черкас.

«Я зі своїми студентами першого та другого курсу ми долучились, щоб допомогти, взяти участь у даному фестивалі. Вареники є з чим хочте – з халвою, з виноградом, з персиком, з малиною, з капустою, з картоплею, шоколадний вареник. Тобто які хочете, на будь-який смак», - зазначає Анна Джиквас, викладачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічого університету.

Черкасці мали змогу спробувати вареники та взяти участь у конкурсах від організаторів.

Організаторка фестивалю Оксана Гончарук каже – фестиваль у Черкасах відбувається вдруге:  

 «Він у нас вже відбувається вдруге, називається всеукраїнський тому що сьогодні в нас сюди з’їжджаються козаки з інших міст України, які тут так само презентувати себе, і так само показувати свої вміння. Тому він всеукраїнський. Сьогодні їх буде представлено сім районів, тобто в нас сьогодні згодились прийняти участь КСН і так само територіальний центр, звісно ж, так само приймає участь КП «Дирекція Парків»і Черкаська козацька сотня».

Оксана Гончарук додає – на наступне свято планують запросити кухарів з інших міст України.

Коментарі

Вгору