Черкаський виш отримав власну марку і конверт

09 вересня 2019, 14:34

175 років – це доволі поважний вік. А тому і святкування події має бути цікавим і непересічним. Саме так можна охарактеризувати третій день ювілейного марафону в Уманському національному університеті садівництва.

Для колективу знаного ювіляра 4 вересня ознаменувалося низкою заходів, першим з яких стало спеціальне погашення художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175».

«Оскільки АТ «Укрпошта» долучається до відзначення усіх важливих подій у житті держави, Черкаська дирекція підприємства не могла пропустити таку важливу для нашого краю подію, як ювілей Уманського національного університету садівництва»,- зазначила представник Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» Наталія Гіріна.

Наталія Володимирівна також розповіла, що робота над випуском даного конверту та марки розпочалася ще два роки тому. А спеціальне погашення конверта здійснюється спеціальним поштовим штемпелем, який виготовляється для випущених з нагоди великих і пам’ятних дат і використовується всього лиш один день.

Честь зробити перший відбиток штемпеля на конверті випала ректору Уманського НУС Олені Непочатенко та першому проректору Івану Мостов’яку.

Тож відтепер Уманський національний університет садівництва має власний конверт. А ще Черкаська дирекція АТ «Укрпошта» презентувала ректору навчального закладу власну марку Уманського НУС.

Примірники погашених художніх маркованих конвертів «Уманському національному університету садівництва – 175» відтепер зберігаються у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, Уманському краєзнавчому музеї і Музеї історії Уманського НУС. Тож колекціонери та філателісти мають прекрасну нагоду поповнити свої колекції новими екземплярами.

За інформацією  Уманського НУС

Коментарі

Вгору