У Черкасах проведуть тренінг з мінно-вибухової безпеки

17 квітня 2024, 08:14

У Черкасах на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть тренінг з мінно-вибухової безпеки у повсякденному житті. Учасникам розкажуть про правила поведінки у випадку виявлення невідомих або вибухонебезпечних предметів та навчать розрізняти потенційно небезпечні предмети.

Як зазначають організатори, розуміти основи мінно-вибухової безпеки важливо всім — і дітям, і дорослим. 

Під час тренінгу учасники обговорять типи мін й підривників, офіційні попереджувальні знаки та приховані загрози для життя людини, а також вивчать правила поведінки з підозрілими предметами.

На заході розглянуть основні правила поведінки у випадку виявлення невідомих або вибухонебезпечних предметів та попрактикуються на 3D-макетах.

«Ми ознайомимося з різними видами небезпек та навчимося візуально розрізняти потенційно небезпечні предмети. Тренери також проведуть інструктаж з мінної безпеки, використовуючи 3D-макети вибухових пристроїв, аби учасники могли на практиці ознайомитися з їх характеристиками та навчитися ефективно поводитися у подібних ситуаціях», - кажуть організатори. 

Тренінг відбудеться у середу, 24 квітня, о 13:00 за адресою бул. Шевченка, 234. Кількість місць на тренінгу обмежена, тож всіх охочих закликають реєструватися за цим посиланням. 

За повідомленням Гончаренко центру

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору