У Черкасах просять зробити безпечнішим перехрестя, де нещодавно сталася смертельна ДТП

25 листопада 2022, 10:21

Фото тематичне

У Черкасах просять встановити засоби безпеки для пішоходів та водіїв на перехресті вулиць Чорновола та Надпільної. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міськради.

За словами автора, на цьому перехресті відбулося дуже багато аварій. Одна із останніх сталася 22 листопада. Тоді загинув один чоловік, а ще дві особи отримали травми.

"Ці дві вулиці є головними згідно правил дорожнього руху і не кожен водій на це звертає увагу, тому що, крім знаків, на стовпах більше нічого немає. Також звертаю увагу, що на цьому перехресті дуже часто при ДТП автомобілі вилітають на зони для пішоходів (де вони стоять очікують світлофор), через це можуть загинути невинні люди та діти", - йдеться у петиції.

Автор пропонує встановити перед перехрестям по вулиці Чорновола з обох боків "лежачі поліцейскі", які будуть стримувати швидкість водіїв, а також на перехресті, в пішохідних зонах, встановити відбійники для захисту пішоходів від летальних випадків.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван :

вул. Чорновіла – двугорядна, регулюється перехрстя світлофором, а якщо він не працює – знаком 2.1 ПДР ” Дати дорогу”

Анатолій :

Автору від мене Встановити засоби безпеки на каждому пішоходному переході і місто попаде в книгу Гінеса

О.І. :

Менше магазинів треба ліпити на перехрестях біля “злачних” базарних місць. Ви бачили як і в скільки рядів паркуються там відвідувачі?

Вгору