У Черкасах просять встановити зупинку громадського транспорту

27 травня 2021, 11:03

фото тематичне

Із відповідним зверненням на сесії ЧМР виступив депутат Сергій Дудка.

Депутат зазначив, що до нього неодноразово надходили прохання громадян встановити зупинку громадського транспорту за адресою вул. Онопрієнка 2.

- Зараз люди змушені чекати на громадський транспорт під відкритим небом у будь-яку погоду, - зазначив Сергій Дудка.

Директор КП "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник зазначив, що за вказаною адресою вже була зупинка, проте там встановили МАФ, який невдовзі довелося демонтувати. Разом з ним прибрали і зупинку.

- І це питання актуальне по всьому місту. Ми не можемо витрачати кошти із бюджету на встановлення зупинок, які вже були. Знову з'явиться якийсь підприємець, який установить там МАФ і знов треба буде його демонтувати. Тому це питання ще потребує детального вивчення, - додав директор КП "ЧЕЛУАШ".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Біля ТЦ “Транзит” теж прибрали МАФ разом із зупинкою. Думала, що тимчасово, але ні! Стоїмо У ЦЕНТРІ, на зупинці під дощем, та виникає питання: якби самІ депутати їздили на громадському транспорті, мабуть, зупинка з,явилася б дуже швидко. А так…Їм байдуже.

Наталія Дімова :

Цікаво… Скільки часу Вам потрібно на “детальне вирішення” ?

Небайдужий :

А зупинка вул. Подолінського??? Вже стільки років обіцяють поставити. Притягли непотріб на якому було написано “Черьомушки”, обіцяли, що тимчасово… Так і стоїть вже роками. Ні зупинки ні тротуару нормального… Після дощу суцільне болото. Таке враження, що в районі “Д” не люди живуть…

Вгору