У Черкасах пропонують створити павільйон для захисників тварин

19 лютого 2019, 12:55

У Черкасах пропонують створити павільйон для захисників тварин

Депутат ЧМР Ігор Кіта на минулому тижні звернувся з депутатським зверненням на сесії міської ради щодо підтримки громадської організації «Друг», яка опікується безпритульними тваринами. 

Про це він написав на власній сторінці у "Фейсбук".

- Доля цих волонтерів багато в чому схожа на долю самих тварин, нікому вони не потрібні, всі їх гонять, то з площі біля палацу ЦДТЮТ (колишній "Палац піонерів"), то із протилежної сторони навпроти синього "Бізнес центру" на Смілянській. Ці люди роблять добру справу: лікують, стерелізують, роблять щеплення та шукають нових господарів для малих бездомних тварин, - написав Ігор Кіта.

У Черкасах пропонують створити павільйон для захисників тварин

Депутат запропонував, щоб на вулиці Благовісній біля металевих павільйонів, де навесні продають саджанці та розсаду квітів, за кошти міського бюджету встановити ще один павільйон типового зразка та передали ГО «Друг» у безоплатне користування для їхньої діяльності.

Нагадаємо, що волонтери Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг" закликають містян не здавати домашніх тварин до притулку. Це величезний стрес для таких собак, від якого вони навіть можуть померти.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору