У Черкасах презентували настільну екогру (відео)

18 жовтня 2019, 22:35

Настільну гру «Еко-мемо» презентувала вчора у Черкасах містянка Тетяна Кавальчук. Гру – каже - подарували львівські друзі. Її завдання – навчити правильно сортувати відходи та розрізняти їхні типи, запам’ятати як маркуються відходи, дізнатись яке сміття можна сортувати, а яке — ні. Про це повідомляє "UA:Черкаси"

Тетяна Кавальчук називає себе екопрактиком. Останні два роки, каже, практикується у поводженні з відходами.

- Цю гру розробили для того, щоб дорослі та діти могли повчитись тому, як дивитися на сміття , не на як щось брудне, що ти виносиш ввечері на смітник, чи не дай Бог, в кущі, а як на дорогоцінний ресурс, який можна багато разів використовувати і який дозволяє нам не постійно доїти природу, а один раз у неї щось взяти і багато разів використовувати, - розповідає Тетяна Ковальчук.

Настільна гра складається із 18 пар карток. На них зображено різні типи відходів з маркуванням.

- Зображено малюнок, є позначка, чи це переробляється чи ні, яким номером це позначається на упаковці і зображено що це, наприклад – металеві бляшанки, - розповідає жінка.

Кожен гравець, розповідає Тетяна Кавальчук, по черзі обирає дві картки. Якщо зображення не збіглися, учасник пропускає хід. Першою отримує фішку Ольга Кравт. Про тестування гри – каже – дізналася із соцмереж.

- Я перша витягнула парні картки, дуже було приємно. Я витягнула зубні щітки без маркування, для мене було здивуванням, що їх не переробляють, ми можемо їх тільки спалювати чи викидати. Дуже цікава гра вона дає нові знання. Мені дісталася картка, тут написано Дусин Дом ,це люди, які виробляють будиночки для котиків з макулатурного картону, - пояснює черкащанка.

Вперше до екогри долучається черкащанка Наталія Даньковська.

- Зацікавило те, що коли ми в офісі почали сортувати сміття, виявилося не все так просто….от навіть бите скло, воно сортується біле, темне….і так далі, - ділиться Наталія.

Детальніше дивіться у сюжеті.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору