Три поради від Холоденко, як навчитися приймати від життя більше

18 жовтня 2019, 23:05

Три поради від Холоденко, як навчитися приймати від життя більше

Якщо вам некомфортно і ви відчуваєте збентеження, коли вас хвалять або роблять комплімент, коли вами захоплюються або просто говорять про вас приємні речі, значить ви не вмієте приймати від життя більше хорошого, інформує "Сьогодні".

До слова, приймати подарунки без збентеження - теж дуже важливо. А як навчити чоловіка дарувати правильно подарунки, ми вже писали. Якщо не навчитися правильно приймати приємне і хороше в свою адресу, то це загрожує тим, що ви так і залишитеся тільки з тим, що у вас є.

Як навчитися приймати від життя більше, розповіла психолог Наталія Холоденко.

"Нам все здається, що кількість грошей, компліментів, подорожей і подарунків залежить від зовнішніх обставин і інших людей. Але як тільки ти підвищуєш свою здатність отримувати щось просто так, жадібні люди починають ходити по іншій стороні вулиці. І навіть якщо ви випадково зіткнетеся, то ви будете один одному байдужі ", - написала вона в Facebook і дала три важливих поради, на прикладі стосунків.

  1. Тренуй свою психіку

Уявіть, що у вас стільки романтичних хвилюючих переживань скільки ви хочете. Що ви слухаєте найнеймовірніші захоплення своєю красою, вас обіймає приємний вам людина. Фантазуйте і насичується. Коли представите максимум - докрутили цю картинку ще на 10% в кращу сторону. Здавалося б, ну куди ж краще - і ще плюс 10%! Тренуйте свою психіку як м'язи.

2. Проведи групове фантазування

Потрібно навчитися не соромитися своїх дій і озвучувати їх. Сідайте в коло 2-5 подруг і по черзі розповідайте свої мрії в цій сфері. Чим ближче ваша розповідь до фантазії, в якій ви собі зізналася наодинці - тим крутіше.

3. Перетворюй фантазії в реальність

Уявіть, що все це у вас вже відбувається в житті. І почніть в реальному часі вести себе так, як ніби вся ця романтика - це реальність. Ось зараз ви купуєте продукти, як жінка після особливої смски, яка викликала збудливу посмішку, потім ви говорите з колегою як красуня, яка ну не може все розповісти, але цей азарт в очах.

"Якщо ти хочеш реальних трансформацій в житті - вони повинні відбутися спочатку в фантазіях, а потім на рівні поведінки і тіла", - підсумувала Холоденко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору