У Черкасах презентували команду до міської ради від партії “Перемога Пальчевського”

01 жовтня 2020, 14:15

Команда кандидатів на місцеві вибори до Черкаської міської ради від політичної партії “Перемога Пальчевського” зібрала представників різних громадських організацій, учасників волонтерського руху, меценатів, заслужених майстрів спорту, адвокатів, юристів та успішних управлінців. 

Усіх представлених кандидатів у депутати вже зареєструвала черкаська ТВК.

Партія “Перемога Пальчевського” вирізняється серед інших тим, що її лідер - відомий громадський діяч та підприємець Андрій Пальчевський, остаточно розчарувавшись в українській політиці ухвалив рішення створити власну політичну силу. 

Партія створена на початку липня 2020 року, щоб зробити політику більш справедливою, а якість життя в Україні високою. Програма  партії - не вигаданий із абстрактних величин набір тез, а сконцентровані віддзеркалення усіх проблем громадян.

Перший номер у списку партії “Перемога Пальчевського” серед кандидатів до міської ради Черкас Дмитро Васьковський говорить, що черкаська команда - це люди, які замість голосних обіцянок та красивих слів апелюють діями та досягненнями. 

- Серед нас немає колишніх міських депутатів та людей, які були причетні до влади Черкас і використовували цей ресурс у власних інтересах. Ми всі - молода команда. Я переконаний, що саме в такому складі ми зможемо реалізувати позитивні зміни в Черкасах та наші основні стратегічні завдання, - сказав Дмитро Васьковський.

Серед основних напрямів стратегії партії кандидат у міські депутати називає: створення робочих місць, модернізацію підприємств, медичних закладів, шкіл та дитячих садочків, прозорі тендери, підтримку та захист малого бізнесу, створення сучасного муніципального автопарку, розвиток інфраструктури міста.

- Я впевнений, що наші спільні зусилля стануть ще більш цілеспрямованими, а результати - вагомими. Гасло нашої партії: “Зробимо Україну сильнішою!” і, відповідно, ми з командою зробимо Черкаси сильним містом, - зазначив Васьковський. 

Кандидат на посаду міського голови Черкас від партії “Перемога Пальчевського” Павло Філіпенко говорить, що для нього честь працювати з командою. 

- Серед нас присутні представники чи не всіх сфер та професій. Я думаю, що разом ми зробимо те, що не зробила жодна влада за попередні 29 років, адже наше майбутнє - у наших руках. Вчителі, лікарі, спортсмени та всі ті, хто формують наше місто, повинні отримувати гідну заробітну плату. Ми боремося за те, аби повернути нашу молодь, яка зараз повиїжджала за кордон, назад, а Черкащину зробити туристичним центром України, - розповідає Павло Філіпенко. 

До черкаської команди партії “Перемога Пальчевського” входять:

Васьковський Дмитро Миколайович. Топ-менеджер великого підприємства, досвідчений управлінець із багаторічним досвідом.

Назаренко Олексій Миколайович. Майстер спорту міжнародного класу України і PF з пауерліфтингу, чемпіон Європи та світу з пауерліфтингу, Чемпіон світу з самбо серед майстрів.  

Андрущенко Віталій Віталійович. Голова Департаменту Міжнародної Антикорупційної Асамблеї.

Окрепка Анна Ігорівна. Доцент кафедри черкаського університету, підприємиця, кандидат юридичних наук.

Яременко Максим Олександрович. Підприємець із десятирічним досвідом, гуру сучасних технологій.

Мальована Марина Андріївна. Майстер-спорту України з боксу, бронзова призерка чемпіонату світу з боксу, чемпіонка Європи з боксу, срібна призерка чемпіонату Європи з боксу. Інтернаціональна чемпіонка Німеччини за версією BDB та володарка чемпіонського поясу.

Давидкова Оксана Петрівна. Адвокат, заступниця директора з правових питань.

Ляпкало Євген Михайлович. Ветеран АТО та засновник ветеранської громадської організації.

Бондар Іван Павлович. Амбасадор благодійної організації.

Маламуж Ната Петрівна. Голова правління ОСББ.

Банадисєв Руслан Олександрович. Автор ідей, засновник та керівник некомерційної громадської організації “Чашка кави. Че”, яка працює більше 7 років та провела 225 творчих зустрічей. Організатор фестивалів,  виставок, суспільних акцій. Автор двох книжок прози та поетичних збірок.

Назаренко Алла Анатоліївна. Майстер спорту з дзюдо та самбо, тренер-викладач високої майстерності, неодноразова чемпіонка Україна та призерка Чемпіонатів Світу, капітан поліції Черкас (орден за відзнаку в службі другого та першого ступеню МВС України у Черкаській області).

Головко Сергій Михайлович. Підприємець. Активіст у соціальній сфері: робота з ув'язненими особами, з ВІЛ-інфікованими, допомога особам, які перебувають під домашнім арештом та особам хворим на туберкульоз, реформування юридичної галузі.

Громенко Дмитро Вікторович. Успішний топ-менеджер великого підприємства.

Захаренко Юрій Володимирович. Підприємець в сфери ресторанів, курує футбольну команду, яка брала участь в чемпіонаті міста Черкас.

Колодочка Тетяна Миколаївна. Підприємиця, громадська діячка, займається благодійністю у напрямі дитячих будинків та багатодітних сімей.

Романча Артур Михайлович. Учасник бойових дій та співзасновник ветеранської громадської організації.

Котляренко Аліна Олегівна.  Підприємиця та громадська діячка в благодійній сфері: допомагає мамам-одиначкам та мамам, які опинилися в кризових ситуаціях, дітям, які хворіють на рак. 

Кравченко Олександра Юріївна. Активістка соціальної сфери у благодійній організації, допомагає жінкам, які стикнулися з домашнім насиллям.

Мальований Андрій Володимирович. Заслужений тренер України, срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу, тренер жіночої збірної України з боксу.

Петров Віктор Миколайович. Фахівець із фінансової та економічної безпеки.

Стадник Марина Євгеніївна. Активістка соціальної сфери в напрямку допомоги людям, які опинилися в скрутному становищі.

Козопас Дмитро Анатолійович. Підприємець та громадський діяч.

Стрижов Андрій. Громадський діяч в соціальній сфері, допомога безхатькам, людям, хворим на туберкульоз.

Черніцький Володимир Володимирович. Директор підприємства.

Трохименко Михайло Ігоревич. Громадський діяч, благодійна допомога дитячим будинкам.

Філіпенко Вікторія Павлівна. Протягом майже 10 рокiв займалася роботою з дитячими будинками, починаючи з основних потреб - опалення примiщень, закiнчуючи участю в заповненнi медичних потреб рiзного характеру (обладнання, лiки).

Філіппова Ірена Вікторівна. Юристка в господарському напрямку, третейський суддя постійно діючого Третейського суду при Черкаській торгово-промисловій палаті.

Чалов Микола Володимирович. Засновник та співласник благодійного фонду “Прометей”. Тренер з плавання і триатлону. Двократний чемпіон Європи морського багатоборства, срібний та бронзовий призер Чемпіонату Світу з морського багатоборства, срібний призер з Чемпіонату Світу з веслуваннях на ялах, багаторазовий чемпіон та призер з змагань триатлону у вікових категоріях. Засновник та організатор Міжнародного запливу через Дніпро. 

*передвиборча агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору