У Черкасах попрощались із двома полеглими на війні захисниками

03 липня 2024, 11:31

У Черкасах провели двох захисників, які загинули в російсько-українській війні - Андрієм Слюсаренком і Олексієм Поволоцьким.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

37-річний солдат Андрій Слюсаренко був родом з Черкас. Навчався у школі №17, після пішов навчатися до Черкаського професійного технічного училища №22. Працював в будівельній сфері, був майстром своєї справи. Останні роки працював за кордоном. Військову службу проходив на посаді водія розвідувального відділення. Герой загинув на Донеччині.

Солдат Олексій Поволоцький народився у Черкасах. Навчався у школі №5. Закінчив Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж за спеціальністю «Бухгалтерський облік». Потім закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит». Працював у ТОВ Скарлет-дистриб’ют, у компанії «Пі Джі Трейд» та ЮГ 2000 Черкаси. Брав активну участь у змаганнях з аматорського футболу на рівні області. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Військову службу проходив на посаді водія-електрика відділення безпілотних авіаційних комплексів. Загинув під час виконання службових обов’язків внаслідок ураження FPV дронами на Донеччині. Герою було 45 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору