У Черкасах поліція вгамовувала агресивного відвідувача розважального комплексу

26 серпня 2020, 08:37

В одному з черкаських розважальних комплексів чоловік в стані алкогольного сп’яніння чіплявся до відвідувачів, погрожуючи фізичною розправою. Працівниця закладу була змушена натиснула кнопку "Термінового виклику поліції".

Подія сталася близько десятої години в одному з розважальних комплексів на березі Дніпра. На спрацювання "тривожної кнопки" негайно вирушив наряд реагування Управління поліції охорони в Черкаській області.

Адміністратор закладу вказала на чоловіка, який, перебравши оковитої, почав поводили себе зухвало, грубо порушувати публічну безпеку і порядок та провокував бійку з компанією за сусіднім столиком, супроводжуючи свої дії нецензурною лайкою.

— На наші зауваження чоловік відреагував агресивно та почав погрожувати працівникам комплексу звільненням та застосуванням сили, — розповідає старший сержант поліції Владислав Синяк.

Всього декілька секунд знадобилося правоохоронцям, щоб його вгамувати за допомогою кайданок. В ході перевірки встановлено особу правопорушника. Ним виявився житель одного з сіл Городищенського району 1991 року народження.

Чоловіка затримали та передали працівникам Черкаського районного відділку поліції. 

За інформацією пресслужби Управління поліції охорони в Черкаській області 

Поділитись

Коментарі

Вгору