У Черкасах почали замінювати вікна в постраждалих під час ракетного удару будинках

06 жовтня 2023, 17:50

Черкасцям, чиї домівки постраждали внаслідок ворожого ракетного удару 21 вересня, допомагають із заміною пошкоджених вікон. Перші кількадесят вікон, які виготовили спеціально для цих потреб, вже почали встановлювати.

«Була досягнута домовленість із одним виробником металопластикових вікон, що він максимально швидко виготовить продукцію і її можна буде купити за ціною нижчою від ринкової. Це якісні енергозберігаючі двохкамерні склопакети. Декому з громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, вони пішли назустріч і вже встановлюють вікна, а люди з ними розрахуються вже після отримання відшкодування з міського бюджету. Проте наголошую: постраждалі черкасці можуть обрати для себе будь-якого виробника вікон, а потім звернутися до департаменту соціальної політики за отриманням грошової виплати», - розповів в.о.директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.

За його словами, від постраждалих необхідно 2 заяви. Перша – на обстеження житла подається до департаменту ЖКК (вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 512, тел. 36 11 35). Друга – на відшкодування збитків, подається до департаменту соціальної політики (бул.Шевченка,307 к. 401, 4 поверх).

«Наразі комісією встановлено, що заміни потребують вже близько 500 вікон, зокрема майже 50 – у приватних домоволодіннях. Прошу громадян не зволікати і подавати свої заяви до міської ради», - зауважує перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Допомогу буде надано в розмірі, який визначить комісія. Виплати проводять з розрахунку 3 700 гривень за 1 квадратний метр пошкодженого вікна.

«Для фінансової допомоги у міському бюджеті вже закладено 13 мільйонів гривень. Їх спрямуємо на допомогу у встановленні вікон, ремонт пошкоджених під’їздів і підтримку постраждалих представників бізнесу», - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору