У Черкасах планують продовжити тестувати роботу валідаторів у маршрутках

21 лютого 2023, 16:10

У черкаських маршрутних автобусах валідатори продовжують працювати в тестовому режимі. Про це журналістам Про все розповів начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко.

Зараз у маршрутках можна розрахуватися і за допомогою валідаторів, і за готівку.

- Налагоджуємо систему, щоб валідатори працювали без збоїв. Навчаємо кондукторів, розповідаємо їм, як відкривати та закривати зміни, як працювати з валідаторами, перезавантажувати їх тощо, - розповідає Віталій Москаленко. - Планувалося, що тестовий режим діятиме місяць, до 1 березня, але, якщо потрібно буде більше часу для впровадження, то можна і продовжити його. Наступного тижня, я думаю, буде ясно, чи ми будемо завершувати тестування, але, скоріше за все, його продовжать, щоб пасажири не відчули незручностей.

П'ятеро з восьми перевізників у Черкасах встановили в своєму транспорті валідатори. Ще з двома, які не захотіли переходити на безготівковий розрахунок, уже розірвали угоди.

- З третім перевізником ще договір не розривали. Наразі тривають судові поцеси з двома, з якими розірвали. Є умови договору, за якими вони зобов'язані встановити валідатори. Перевізники відмовилися, що є порушенням, тому договір з ними розірвали в односторонньому порядку, - каже Москаленко.

Валідаторами нині облаштовано більше 100 автобусів у Черкасах, а всього їх в місті працює близько 150.

Нагадаємо, що з 1 лютого в автобусних маршрутах, які перевозять пасажирів у Черкасах, в тестовому режимі розпочав діяти електронний квиток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Складається враження, що підрядник отримує гроші за те, що нічого не робить, – черкащанин про впровадження валідаторів у місті

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

На 19 маршрутов 150 автобусов? Т.е. 7-8 на маршруте. Віталій Москаленко Вы давно контролировали кол-во автобусов по маршрутам?

Вгору