У Черкасах планують побудувати вакуумну каналізацію в Дахнівці

25 жовтня 2021, 10:03

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провів робочу зустріч стосовно будівництва вакуумної каналізації в одному з мікрорайонів Черкас – Дахнівці. До обговорення перспектив реалізації такого проекту долучилися депутати та фахівці, які спеціалізуються на виробництві обладнання й каналізаційних систем. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

У Дахнівці нині проживає понад п’ять тисяч людей, тут звели близько дві тисячі будинків. Утім, досі відсутня система централізованого водовідведення. 

– Хочемо зробити кожен мікрорайон нашого міста красивим, безпечним та зручним. Для цього ми, незважаючи на всі нинішні виклики, продовжуємо оновлювати та розбудовувати застарілу інфраструктуру, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко. – Під час затвердження бюджету ініціюватиму виділення коштів для розробки ПКД, сподіваюся, що ця ідея знайде підтримку в депутатського корпусу. Головне, аби майбутній проект був сучасний, інноваційний та враховував потенційну можливість забудови Дахнівки. Цей крок важливий як для комфорту самих жителів, так і для нашої екології. Під час наради йшлося про перспективи участі такого проекту в державній програмі «Питна вода України». Це дозволить залучити додаткові кошти для фінансування такого будівництва. 

– Ми розробили технологічні рішення, схему каналізування й надамо її проектній організації для подальшої роботи, – розповів під час наради представник німецької фірми «Aqseptence Group» Ігор Чередниченко, яка вже втілила проект з прокладення вакуумної каналізації в місті Вилково Одеської області. – Вакуумні системи каналізації є герметичними, а відтак – і екологічнішими: виключається витікання стоків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору